Jednotlivá zkouška ze španělského jazyka

spanelsky-jazyk-jednotliva-zkouskaStátní jednotlivá zkouška ze španělského jazyka je zajímavou možností získání státem potvrzeného osvědčení o dosažených znalostech a dovednostech na středoškolské úrovni španělštiny. Jednotlivá zkouška ze španělského jazyka je určená pro všechny, kteří ukončili minimálně základní školu a v současné době nejsou žáky střední školy.

Z čeho se skládá jednotlivá zkouška ze španělského jazyka?

Jednotlivá zkouška ze španělského jazyka se skládá ze tří částí, kterými jsou didaktický test (skládající se z poslechu a čtení a jazykové kompetence), písemná práce a ústní zkouška před komisí jednotlivé zkoušky z španělštiny. Svou úrovní, formou a rozsahem zcela odpovídá složení maturity ze španělštiny. Jednotlivá zkouška ze španělského jazyka je tedy zcela stejná jako státní maturita ze španělského jazyka.

Příprava na didaktický test jednotlivé zkoušky ze španělštiny zdarma

Příprava na písemnou práci jednotlivé zkoušky ze španělštiny zdarma

Příprava na ústní zkoušku jednotlivé zkoušky ze španělštiny zdarma

Pro koho může být složení jednotlivé zkoušky ze španělštiny vhodné?

Svou formou a rozsahem odpovídá jednotlivá zkouška ze španělského jazyka středoškolské úrovni znalostí a dovedností ve španělštině. Jednotlivá zkouška se navíc svým formátem podobá mezinárodně uznávaným jazykových certifikátům ze španělštiny. Zájemcem o jednotlivou zkoušku ze španělského jazyka tedy může být kdokoliv, kdo chce mít svou úroveň španělštiny na této úrovni osvědčenou Českou republikou. Úroveň jednotlivé zkoušky ze španělského jazyka dle SERR odpovídá jazykové úrovni B1.