Jednotlivá zkouška z francouzského jazyka

francouzsky-jazyk-jednotliva-zkouskaStátní jednotlivá zkouška z francouzského jazyka je zajímavou možností získání státem potvrzeného osvědčení o dosažených znalostech a dovednostech na středoškolské úrovni francouzštiny. Jednotlivá zkouška z francouzského jazyka je určená pro všechny, kteří ukončili minimálně základní školu a v současné době nejsou žáky střední školy.

Z čeho se skládá jednotlivá zkouška z francouzského jazyka?

Jednotlivá zkouška z francouzského jazyka se skládá ze tří částí, kterými je didaktický test (skládající se z poslechu a čtení a jazykové kompetence), písemná práce a ústní zkouška před komisí jednotlivé zkoušky z francouzštiny. Svou úrovní, formou a rozsahem zcela odpovídá složení maturity z francouzštiny. Jednotlivá zkouška z francouzského jazyka je tedy zcela stejná jako státní maturita z francouzského jazyka.

Příprava na didaktický test jednotlivé zkoušky z francouzštiny zdarma

Příprava na písemnou práci jednotlivé zkoušky z francouzštiny zdarma

Příprava na ústní zkoušku jednotlivé zkoušky z francouzštiny zdarma

Pro koho může být složení jednotlivé zkoušky z francouzštiny vhodné?

Svou formou a rozsahem odpovídá jednotlivá zkouška z francouszkého jazyka středoškolské úrovni znalostí a dovedností ve francouzštině. Jednotlivá zkouška se navíc svým formátem podobá mezinárodně uznávaným jazykových certifikátům. Zájemcem o jednotlivou zkoušku z francouzského jazyka tedy může být kdokoliv, kdo chce mít svou úroveň francouzštiny na této úrovni osvědčenou Českou republikou. Úroveň jednotlivé zkoušky z francouzského jazyka dle SERR odpovídá jazykové úrovni B1.