Jednotlivá zkouška z německého jazyka

nemecky-jazyk-jednotliva-zkouskaStátní jednotlivá zkouška z německého jazyka je zajímavou možností získání státem potvrzeného osvědčení o dosažených znalostech a dovednostech na středoškolské úrovni němčiny. Jednotlivá zkouška z německého jazyka je určená pro všechny, kteří ukončili minimálně základní vzdělání a v současné době nejsou studenty střední školy.

Z čeho se skládá jednotlivá zkouška z německého jazyka?

Jednotlivá zkouška z německého jazyka je zkouškou skládající se ze třích částí, kterými je didaktický test (skládající se z části poslechové a části čtení a jazykové kompetence), písemná práce a ústní zkouška před odbornou komisí jednotlivé zkoušky. Svou úrovní, formou a rozsahem zcela odpovídá složení maturity z angličtiny. Shrneme-li všechny tyto skutečnosti, jednotlivá zkouška z německého jazyka je stejná jako státní maturita z německého jazyka.

Příprava na didaktický test jednotlivé zkoušky z německého jazyka zdarma

Příprava na písemnou práci jednotlivé zkoušky z německého jazyka zdarma

Příprava na ústní zkoušku jednotlivé zkoušky z německého jazyka zdarma

Kdo může mít zájem složit jednotlivou zkoušku z německého jazyka?

Svou formou a rozsahem odpovídá jednotlivá zkouška z německého jazyka středoškolské úrovni znalostí a dovedností v německém jazyce. Jednotlivá zkouška se navíc svým formátem podobá mezinárodním jazykových certifikátům. Zájemcem o jednotlivou zkoušku z němčiny tedy může být kdokoliv, kdo chce mít svou úroveň německého jazyka na této úrovni osvědčenou Českou republikou. Úroveň jednotlivé zkoušky z německého jazyka dle SERR odpovídá úrovni B1.