Jednotlivá zkouška z českého jazyka

cesky-jazyk-jednotliva-zkouskaStátní jednotlivá zkouška z českého jazyka je určena pro všechny, kteří mají zájem získat státem potvrzené osvědčení o svých znalostech a dovednostech v českém jazyce na úrovni státní maturity, tedy výstupu ze střední školy. Je tedy určena všem, kteří dokončili minimálně základní školu a nejsou v současné době žáky střední školy.

Jak vypadá státní jednotlivá zkouška z českého jazyka?

Jednotlivá zkouška z českého jazyka se skládá ze tří odlišných částí, testujících jiné znalosti a dovednosti v českém jazyce. První částí je didaktický test, druhou částí je písemná práce a třetí částí je ústní zkouška před odbornou komisí. Jednotlivá zkouška z češtiny je tedy svou formou a obsahem stejná jako státní maturitní zkouška z českého jazyka.

Příprava na didaktický test jednotlivé zkoušky z českého jazyka zdarma

Příprava na písemnou práci jednotlivé zkoušky z českého jazyka zdarma

Příprava na ústní zkoušku jednotlivé zkoušky z českého jazyka zdarma

Proč skládat jednotlivou zkoušku z českého jazyka?

Možnost složení státní jednoltivé zkoušky z českého jazyka a získat tak osvědčení může být zajímavým cílem pro mnoho různých zájemců. Zmiňme například absolventy učebních oborů, kteří by chtěli prokázat svojí úroveň češtiny jako úroveň maturitní, dále to mohou být například cizinci, kteří tak chtějí prokázat svou úroveň českého jazyka srovnatelnou se všemi maturanty v České republice a získat tak zajímavé, Českou republikou potvrzené osvědčení na příklad pro profesní působení v Česku nebo ve světě. Státní jednotlivá zkouška z českého jazyka je v každém případě možností, jak prokázat svou maturitní úroveň českého jazyka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>