Jednotlivá zkouška z ruského jazyka

rusky-jazyk-jednotliva-zkouskaStátní jednotlivá zkouška z ruského jazyka je zajímavou možností získání státem potvrzeného osvědčení o dosažených znalostech a dovednostech na středoškolské úrovni ruštiny. Jednotlivá zkouška z ruského jazyka je určená pro všechny, kteří ukončili minimálně základní školu a v současné době nejsou studenty střední školy.

Z čeho se skládá jednotlivá zkouška z ruského jazyka?

Jednotlivá zkouška z ruského jazyka se skládá ze tří částí, kterými je didaktický test (skládající se z poslechu a čtení a jazykové kompetence), písemná práce a ústní zkouška před komisí jednotlivé zkoušky z ruského jazyka. Svou úrovní, formou a rozsahem zcela odpovídá složení maturity z ruštiny. Jednotlivá zkouška z ruského jazyka je tedy stejná jako státní maturita z ruského jazyka.

Příprava na didaktický test jednotlivé zkoušky z ruského jazyka zdarma

Příprava na písemnou práci jednotlivé zkoušky z ruského jazyka zdarma

Příprava na ústní zkoušku jednotlivé zkoušky z ruského jazyka zdarma

Pro koho může být složení jednotlivé zkoušky z ruštiny zajímavé?

Svou formou a rozsahem odpovídá jednotlivá zkouška z ruského jazyka středoškolské úrovni znalostí a dovedností v ruštině. Jednotlivá zkouška se navíc svým formátem podobá mezinárodně uznávaným jazykových certifikátům. Zájemcem o jednotlivou zkoušku z ruského jazyka tedy může být kdokoliv, kdo chce mít svou úroveň ruštiny na této úrovni osvědčenou Českou republikou. Úroveň jednotlivé zkoušky z ruského jazyka dle SERR odpovídá jazykové úrovni B1.